Dirtykingdom.cz

Garantujeme

Dopravu pro ČR zajišťuje společnost PPL. Při objednávce nad 3000Kč je poštovné zdarma jinak cena za poštovné a balné na dobírku je 100 Kč s DPH za balík do 15 kg, za balík nad 15 kg je cena 120 Kč s DPH. Dodací lhůta od potvrzení objednávky je obvykle 1-2 dny.
Dopravu pro SK zajišťuje společnost PPL. Při objednávce nad 5000Kč je poštovné zdarma jinak cena za poštovné a balné na dobírku je 250 Kč za balík do 10 kg, za balík nad 10 kg je cena 300 Kč. Cena platby je v přepočtu dle kurzu CNB z prvního dne měsíce kdy byla provedena objednávka.Dodací lhůta od potvrzení objednávky je obvykle 3-4 dny.

SHOEI 2017

SCOTT

TALON EVO kola - KAWASAKI, HUSQVARNA, YAMAHA

PŘEDNÍ KOLO 21x1.60:
ZADNÍ KOLO 18x2.15:
ZADNÍ KOLO 19x2.15:

KOLA JSOU DODÁVÁNY S ROZPĚRKAMI, PŘIPRAVENO K POUŽITÍ!!!

- TALON EVO kola jsou skvělou volbou pro jezdce kteří požadují špičkovou kvalitu za nízkou cenu

- kvalita v tomto prípadě zůstává zachována na vysoké úrovni spojené s firmou Talon a nižší ceny je docíleno tím že pro každou značku firma TALON dodává pouze jednu barevnou kombinaci:
HONDA, SUZUKI, BETA - červená nába / černý ráfek
KAWASAKI, HUSQVARNA, YAMAHA - modrá nába / černý ráfek
KTM - oranžová nába / černý ráfek

- použity špičkové Talon náby a ráfky z kvalitního duralu (řady 7000), vypletené pomocí kvalitních, zesílených nerezových ocelových drátů a niplů, náby jsou osazeny ložisky MADE IN JAPAN
všechny součástky jsou vyráběny v hlavním sídle v Anglii a proto je zaručena ta nejvyšší kvalita kterou firma Talon nabízí


- v možnostech vybírejte model motocyklu a rozměry kol

SKLADEM, DOBA DODÁNÍ 1-2 DNY